Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sulama Birliği karıştı

Korkuteli Sulama Birliği Meclis Başkanı Demir'in kaçak sulama yaparken suçüstü yakalandığı, Sulama Birliği yöneticilerine saldırdığı iddia edildi

Giriş Tarihi: 24.7.2014
Korkuteli'nin Bayat ovasında bulunan damlama sistemli bahçesinde salma sulama yaptığı iddia edilen Korkuteli Sulama Birliği Meclis Başkanı Orhan Demir'in önceki gece geç saatlerde kaçak sulama yaptığı sırada Korkuteli Sulama Birliği yönetimi tarafından suçüstü yakalandığı ileri sürüldü.

USULSÜZ BAĞLANTI

Sulama Birliği Başkan yardımcısı İsmail Yılmaz ve Sulama Birliği yönetim kurulu üyesi Bayat Muhtarı Cafer Öngün, rutin kontrol sırasında tesadüfen su hidratından usulsüz bağlantı yapıldığını gördüklerini, yaptıkları bahçe kontrolü sırasında kaçak suyu kapatmaya çalıştıkları esnada bahçe sahibi Orhan Demir ve iki oğlunun saldırısına uğradıklarını ifade ettiler. Yılmaz, derhal Korkuteli Sulama birliği çalışanları ile Jandarmayı arayarak durumu bildirdiklerini belirterek, "Sulama Birliği çalışanları bahçeye gelerek, damlama sulama sistemi olmasına rağmen, su hidratından salma sulama ile kaçak sulama yapan, Orhan Demir hakkında tutanak tutturduk" dedi.

ŞİKAYETÇİ OLDULAR
Suyu kestiklerini ve jandarmanın tutanak tuttuğunu belirten Demir, "Biz de gerekli fotoğrafları çekerek Sulama Birliği olarak tutanak tuttuk. Biz usulsüz bahçe sulayan ve bizim kuralımıza uymayan herkese bu tutanağı tutuyoruz. Bahçede damlama sulama olmasına rağmen, salma sulama yapan ve ayrıca su hidratından kaçak sulama yapan Orhan Demir ve 2 oğlu için şikayetçi olduk" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sulama Birliği karıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN