Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Mutlu'dan destek

Giriş Tarihi: 8.8.2014
Burdur'un Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, Türkiye'nin 10 Ağustos'ta tarihi bir eşiği daha atlamış olacağını ifade ederek, "Cumhurbaşkanı adayları devletin hiç bir imkânından faydalanmadan kendi imkânları ile seçim kampanyalarını yürütürler ve vatandaşlar da açılan bağış hesabına gönüllerinden geçen miktarı yatırarak destekledikleri adaya gönüllerinden geçen bağışı yaparlar. Biz de Belediye Meclis Üyelerimizle ve İl Genel Meclisi Üyelerimiz ile birlikte Başkanımız Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a destek olmak için bağış yapmaya karar verdik " dedi.

İSTİKRARIN DEVAMI İÇİN
Türkiye'nin ilk defa kendi liderini seçeceğini hatırlatan Mutlu, "Bizler de bu dönemde Türkiye'nin daha güçlü olması, Türkiye'deki güven ve istikrar ortamının devam etmesi, Türkiye'nin gelişmesi ve kalkınması hedefiyle seçimlerle ilgili hassas davranıyoruz" dedi.

ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM

Başkan Mutlu ve beraberindeki heyet, Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine de devam etti. Erdoğan'ın bağış hesabına para yatırdıktan sonra Perşembe Pazarı'na giden heyet, sebze ve meyve satıcılarıyla görüştü. Erdoğan için destek isteyen Başkan Mutlu ve beraberindeki heyete, vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Mutlu'dan destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN