Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Destek aranıyor

Giriş Tarihi: 8.8.2014

Herkes Antalyaspor'dan başarı bekliyor ama kimse elini cebine atmıyor. Yönetim transfer için para arıyor, kentin dinamikleri oralı bile olmuyor

Antalyaspor'un Süper Lig'den düsmesinin ardından büyük ölçüde azalan gelir kaynakları kulübün belini bükmüs durumda. Seçilen yeni yönetimin uyguladıgı tasarruf tedbirleri sezon içinde ise yarayacak gibi görünse de özellikle transferler için gereken paranın bulunmasında büyük sıkıntı yasanıyor. Bu sezon transfer edilen futbolcularla, görüsme halinde olanların pesinatları ödenemeyince futbolcularda da soru isareti olusuyor.

HERKES ANTALYASPOR'DAN KAÇIYOR

Antalyaspor yönetimi, kesilen gelirler nedeniyle sık sık bir araya gelip mesai vermesine ragmen Antalya sehrinden yeterli destegi göremiyor. Isim sponsorlugu ile ilgili olarak yapılan tüm girisimlerden sonuç alınamadı. Turizmciler kulüpten köse bucak kaçıyor. Destek verenlerin sayısı bir elin parmaklarını bile geçmiyor. Kent yöneticileri, STK temsilcileri ve futbolseverler de Antalyaspor'a sırtını dönmüs durumda.

ŞEHİRDEN DESTEK BEKLENİYOR
Yeniden Süper Lig'e dönmek için destege ihtiyacı oldugu bilinen Antalyaspor'da kombine kart satısları ise dün itibariyle basladı. Ilk gün olması nedeniyle hiçbir ilginin olmadıgı kombine kart satıslarından sıcak para bekleyen yönetim bu konuda da hayal kırıklıgı yasıyor. Antalyalılardan destek isteyen yönetim, kendilerinden basarı beklendigini ancak bunun sadece yönetimin çabasıyla olamayacagının altını çiziyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Destek aranıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN