Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadınlar plajına tam not verdiler

Giriş Tarihi: 18.8.2014
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in, talimatıyla önceki gün hizmete açılan 'Kadınlar Plajı' Antalyalı kadınlardan tam not aldı. Kadınlar plajı için Başkan Türel'e teşekkür eden Antalyalı kadınlar, "10 numara bir plaj olmuş. Bu kadarını beklemiyorduk"

Nurgül Traş

Böyle bir yer yapılması Antalya için çok iyi bir uygulama. Sadece kadınların bulunması rahat bir ortam oluşturuyor. Antalya'da önceki 5 yılın boşuna geçtiğini düşünüyorum.

Neriman Pişkin

Antalya için çok gerekliydi bu plaj. Çünkü kadınlar rahatça güneşlenemiyordu. Şimdi çok güzel özgürce yüzeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun. Çok memnun ve mutluyuz.

Nilüfer Yiğit

Mermerli Plajı'nda 60-70'li yıllarda bu uygulama zaten vardı. Denize girerken kadınlara ait bir plajın olması çok rahat oluyor. Sadece muhafazakar kesimin isteği değil, genel bir istek bu.

Begüm Sezel

Genele açık plajlarda bazı insanlar çok farklı şekillerde rahatsız edici olabiliyor. Kadınlarımız bu tür bir imkanla rahatça güneşten ve denizden her türlü faydalanacağı için bütün kadınları buraya davet ediyorum.

Hediye Aydemir

Menderes Türel Başkanımızın vizyon sahibi projelerine bir kez daha şahit oluyoruz. Buranın önceki halini az çok biliyorum. Bütün Antalya kadınlarını Kadınlar Plajı'na davet ediyorum.

Behice Papatya

Bu güzel hizmeti bize sundukları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Halkımız birbirini biraz kontrol etmesi gerekiyor ki temizlik sağlansın plajda. Antalya için hayırlı uğurlu olsun.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlar plajına tam not verdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN