Kepezaltı ve Santral kanatlanmaya hazır

Giriş Tarihi: 18.8.2014
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Kepezaltı ve Santral Mahallelerinin 30 yıldır çözülemeyen imar sorununu çözdü. Seçimden önce 6 ay içinde bitireceğim dediği imar problemini tarihe gömen Türel, Kepezaltı Santral bölgesini Antalya'nın en güzel yerlerinden biri yapacak kentsel dönüşüm projesini vatandaşlara anlattı.

AMACIMIZ EN İYİ PROJE

Amaçlarının hazırlanan projeler arasında en iyisini bulmak olduğunu kaydeden Türel, "Biz, bize göre en iyisini sunarız ama siz sizin için en iyisinin bu olmadığını düşünebilirsiniz. Diyorsanız ki, 'sen bizim tapularımızı ver başımızın çaresine bakalım' biz onun için de hazırız" dedi.

VATANDAŞ KAZANACAK

Hazırladıkları projelerin hayata geçmesi durumunda bölgenin değerleneceğini dile getiren Türel projenin en önemli özelliklerinden birinin vatandaşların iki misli kazanırken cebinden bir kuruş bile para çıkmayacak olması olduğu söyledi. Türel "Sizden bir kuruş bedel alınmayacak. Tapu bedeli de ödemeyeceksiniz. Hem taşınma yardımı hem de inşaatlar bitene kadar kira bedeli yardımı da bizden olacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepezaltı ve Santral kanatlanmaya hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN