Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Falez parklarına makyaj yapıldı

SABAH Akdeniz'in manşetine taşıdığı Falez parklarında yaşanan kirlilik, kısa süre sonra ortadan kaldırıldı. Falez 2 ve Falez 3 parkları, yapılan çalışmayla hak ettiği görüntüye kavuştu

Giriş Tarihi: 19.8.2014
SABAH Akdeniz'in, Antalya'nın cennetten köşeleri olan Falez parklarındaki çitlerin arkasında yaşanan kirliliği gündeme getirmesinin ardından bölge temizlendi. 'Vitrini Cennet Arkası Çöplük' başlığı yayınlanan haberin ardından Falez 2 ve 3 parkları hak ettiği görüntüye kavuştu. Çirkin görüntü, Muratpaşa Belediyesi'ne bağlı ekiplerin çalışmaları sonucunda ortadan kaldırıldı.

EKİPLER SAHAYA İNDİ

SABAH Akdeniz 26 Haziran tarihli yayınında Falez 2 ve 3 parklarında yaşanan olumsuzlukları manşetine taşımış ve yetkilileri göreve davet etmişti. Muratpaşa Belediyesi ekiplerinin parkın içerisini tertemiz yaptığını fakat korkulukların arkasındaki çöp yığınlarını görmezden geldiğini iddia eden haberin hemen ardından, eşsiz Akdeniz manzarasına gölge düşüren çirkin görüntülere son verildi.

ARADAKİ PERDE KALKTI

Kapsamlı bir çalışma başlatan ekipler öncelikle seyir terası niteliğindeki parkın sınırında bulunan sazlık ve yabani otları temizledi. Peyzaj düzenlemesiyle birlikte banklarda oturan vatandaşlar ile Toros Dağları arasındaki perde kaldırılmış oldu. Falezlerin üzerinde bulunan çöpleri de toplayan ekipler, parkı olması gereken haline getirerek vatandaşların kullanımına sundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Falez parklarına makyaj yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN