Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Şahin 150 günü anlattı

Giriş Tarihi: 30.8.2014

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, basın toplantısı ile seçimin ardından geçen 5 aylık süreyi değerlendirdi

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Seçimlerin ardından geçen 5 aylık süreyi değerlendiren ve belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi veren Şahin, önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek projeleri de anlattı.

ÖNE ÇIKAN HİZMETLER
5 aylık sürede öne çıkan hizmetler arasında hastane yerinin belirlenmesi, Macun Deresi'nin ıslahı gibi projelerin yer aldığını belirten Şahin, imar ve tapu sorunlarının masaya yatırıldığını, kent ormanın da tahsis aşamasında olduğunu ifade etti. Aksu'nun denize kıyısı olmasına rağmen plajı olmayan ilçe konumundan kurtulduğunu da anlatan Şahin, 2 adet halk plajının hizmete açıldığını, 3'üncü plaj ile ilgili alt yapı çalışmalarının da sürdüğünü söyledi.

AKSU KÖFTESİNE İTİBAR

300 yataklı şehir hastanesi hizmete açılana kadar 15 uzman hekimin görev yapacağı polikliniğin çok yakında hasta kabul etmeye başlayacağını söyleyen Şahin, Aksu köftesine itibar kazandıracak projelerin de hayata geçirileceğini aktardı. İlçede bulunan köftecilerin en büyük sorununun Macun Deresi'nden gelen kötü kokular olduğunu ve bu anlamda kapsamlı bir mücadele başlatıldığını belirten Şahin, "Derenin ıslah edilebilmesi için revize plan tamamlanmak üzere. Proje bittiğinde Aksu kangren hale gelmiş bir yaradan kurtulacak" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Şahin 150 günü anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN