Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kepez Beledeyesi atölyeleri kaldırıyor

Kepez Belediye binası yanında görüntü kirliliği yaratan atölyelerin yerine sağlık merkezi yapılıyor

Giriş Tarihi: 30.8.2014
Kepez Belediyesi, hizmet binasının çevresini de ilçenin modern şehir kimliğine uyumlu hale getiriyor. İş verimini artırmak ve çalışma ortamını güvenli ve çağdaş hale getirmek amacıyla Kepez Belediyesi binasının arka bahçesindeki Fen İşleri ve Park ve Bahçeler müdürlüklerine ait işyerleri yıkılıyor.

Görüntü kirliliğine son

Hizmet binasının arka bahçesinde bulunan ve görüntü kirliliği oluşturan, ihtiyaca cevap veremeyen, bakım ve ikmal binası, kaynak, marangoz ve tabela atölyeleri ile Temizlik İşleri Müdürlüğü'nün konteynır imalatı binası kaldırılıyor. İşyerleri, Fen İşleri Müdürlüğü'nün Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki şantiyesinde inşa edilecek olan yeni yerlerine taşınacak. İşyerlerinin 2015 yılı içerisinde taşınması planlanıyor. Söz konusu alana, belediye sağlık merkezi yapılması planlanıyor.

Yine yere taşınıyor

Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün Atatürk Mahallesi Sakarya Bulvarı'ndaki şantiye binasının da kaldırıldığı belirtilirken, söz konusu şantiyenin Fen İşleri Müdürlüğü'nün Fevzi Çakmak Mahallesi'ndeki şantiyesinde inşa edilecek olan işyerinde hizmet vereceği bildirildi. Şantiyenin taşınmasının ardından bitki ve çiçek üretim alanının genişletileceği ve oluşturulacak sergi alanlarıyla bitki ve çiçek üretiminin ilçe halkıyla buluşturulacağı kaydedildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepez Beledeyesi atölyeleri kaldırıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN