Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tehlikeli ama hiç umursamıyorlar

Motosikletlerine dörder kişi sığdıran iki sürücü, hem kendi hayatını hem de eş ve çocuklarının hayatlarını tehlikeye attı

Giriş Tarihi: 31.8.2014
Tüm uyarılara ve ölümlü kazalara rağmen motosiklet sürücülerinin vurdumduymazlığı parmak ısırtıyor. Şehir içi trafiğinde sıkça rastlanan ve polisiye tedbirlerle bir türlü önlenemeyen motosiklet üzerinde fazla sayıda yolcuyla seyahat, ölüme davetiye çıkarıyor. Alanya-Antalya karayolunda bir kavşakta yola çıkmak için bekleyen iki motosiklet görenleri hayrete düşürdü.

GÜVENLİK ÖNLEMİ YOK

Aile reisleri olan sürücüler, normalde iki kişilik olan motosikletlerine dört kişi sığdırarak hem kendi hayatını hem de ailelerinin hayatlarını tehlikeye soktu. Birinin üzerinde iki çocuk, iki yetişkin, diğerinde bir çocuk, iki yetişkinin bulunduğu motosikletler, tali yoldan günde binlerce aracın geçiş yaptığı D-400 karayoluna çıktı. Kask takmayan ve hiçbir güvenlik önlemi almayan dört kişinin bulunduğu motosiklette sürücünün dışındaki kadın ve çocukların akan trafiği kontrol eden bakışları, aynı zamanda korkuyu da içeriyordu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tehlikeli ama hiç umursamıyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN