Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eğitimde 3. boyuta geçtiler

İstek Antalya Yeditepe Koleji, öğrencilerin kalıcı öğrenmeler gerçekleştirebilmeleri için '3D teknoloji sınıfları' oluşturdu

Giriş Tarihi: 5.9.2014
EN son ve en etkili eğitim trendlerini yakından takip edip öğrencilerine sunan İstek Antalya Yeditepe Koleji, 2014-2015 eğitim-öğretim yılından itibaren 3D teknoloji sınıflarını kullanmaya başlıyor. 3 boyutlu eğitimler, fizik, kimya, biyoloji, coğrafya, sosyal bilgiler, fen bilimleri, matematik, geometri derslerini kapsayacak ve 3D sinema teknolojisi kullanılarak hazırlanan animasyonlu görüntülerle öğrenciler farklı bir deneyim yaşayarak öğrenmenin mutluluğunu yaşayacak.

SİNEMA SALONU DEĞİL SINIF

Eğitim sistemlerinden 3D teknolojisinin kullanıldığı İstek Antalya Yeditepe Koleji'nde, sinema salonlarında görmeye alışılan bu teknoloji artık sınıflarda kullanılacak. 5 adet 3D teknoloji sınıflarıyla Türkiye'de ve Antalya'da en çok 3D teknoloji sınıfına sahip okullardan biri olan İstek Antalya Yeditepe Koleji, eğitim, eğlence ve heyecanın yer aldığı İngilizce, Türkçe içerikli eğitim sisteminin, öğrencilerin öğrenme potansiyellerini ve performanslarını en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

BAŞARI SEVİYESİ YÜKSELİYOR

Dünyada son birkaç yıldır uygulanan 3D eğitimin, yapılan istatistiklere göre öğrencilerin sınav sonuçlarının çok hızlı bir şekilde yükselmesine doğrudan etki ettiği görülüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğitimde 3. boyuta geçtiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN