Tarihi mekanda gururlandıran tablo

TUI'nin müşteri anketleri ile belirlediği TUI Holly Ödülleri'ne layık görülen 100 otelin temsilcileri ödüllerini, Perge antik kentinin büyüleyici atmosferindeki törenle aldı

Giriş Tarihi: 19.9.2014
Dünyanın önemli tur operatörleri arasında yer alan TUI'nin, müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak anketlerle belirlediği ve 10 bin otel arasından seçilen 28'i Türk, 100 otelin layık görüldüğü TUI Holly Ödülleri, Antalya'da düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

HİZMET KALİTESİ

Perge antik kentinde düzenlenen ödül törenine TUI Almanya Müdürü Oliver Dörschuck, Antalya Turizm Müdürü İbrahim Acar, TUI Türkiye Danışmanı Hüseyin Baraner ile çok sayıda turizmci ve davetli katıldı. Antik kentin tarihi mekanının büyüleyici atmosferinde gerçekleşen törende 500 bin müşterilerinin oylarıyla dereceye giren en iyi 28 Türk oteli ayakta alkışlandı.

TURİST PARANIN KARŞILIĞINI ALIYOR

TUI Almanya Müdürü Oliver Dörschuck, Türkiye'deki otellerin, hizmet ve fiyat dengesinin çok sağlıklı olduğunu belirterek, "Yani müşteri burada ödediği paranın karşılığını alıyor. Türkiye'deki otellerin dünyadaki diğer otellere göre yeni olması Türk turizmine artı değer ve kalite katıyor" dedi. Türk turizmindeki otellerin yenilikçi ve genç olmasının müşteri memnuniyeti acısından çok önemli olduğuna da vurgu yapan Dörschuck, TUI'nin Holly ödüllerinin dünya otelleri arasında önemli olduğunu, ödülü alan otelin kalitesini yüzde 100 belgelediğini kaydetti.

ÖDÜLLER VERİLDİ
Gecede turizmciler ve otelciler müşterilerinden en çok çevre ve trafik sorunları şikayeti aldıklarını söylediler. Taksicilerin fazla para almak için müşteriyi uzun mesafeden dolaştırması yanında trafik kurallarına hiç uymamasının turisti tedirgin ettiği de konuşuldu. Gecenin sonunda Perge antik kentinin büyüleyici atmosferinde 100 otele ödülleri verildi. Perge'nin ödül mekanı olarak seçilmesi Türkiye'nin tanıtımı açısından da iyi bir tercih olduğu vurgusu yapıldı.

ÖDÜL ALAN OTELLER
Ali Bey Resort-Side
Antik Apartotel
Barut Otel Hemera Resort
Barut Otel Lara Resort
Barut Otel Arum Resort
Blue Waters Clup
Concorde de Luxe Resort
Cornelia Diamond Golf Resort
Gloria Golf Resort
Gloria Serenity Ressort
Gloria Verde Resort
Hillside Beach Clup
Hotel Commodore Elite Suites
Hotel Cornelia De Luxe Resort
Hotel Delphin Place
Hotel Marbella
Hotel Maxx Royal Belek Golf
Hotel Melas Resort
Hotel Yetkin
İberotel Sarıgerme Park
Kirman Otels Leodikya Resort
Melas Lara Resort
Puravida Resort Seno
Robinson Club Camyuva
Robinson Club Nobilis
Robinson Club Pamfilya
Robinson Club Sarıgerme Park
İberotel Palm Garden

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tarihi mekanda gururlandıran tablo
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN