Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gloria'nın gurur gecesi

Antalya'nın turizm merkezi Belek'te 2015 Ocak ayında açılışı yapılacak olan 'Gloria Sport Arena' İstanbul'da düzenlen çok görkemli bir galayla tanıtıldı

Giriş Tarihi: 20.9.2014
Açılışı Ocak ayında Antalya Belek'te gerçekleştirilecek olan Türkiye ve Avrupa'nın ilk çok kapsamlı spor kompleksi Gloria Sports Arena'nın tanıtımı İstanbul'da yapıldı. Ortaköy Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleşen tanıtıma spor, siyaset ve iş dünyasından birçok kişi katıldı. Özaltın Holding tarafından Belek'te 105 bin metrekarelik alanda yapılan ve 50'den fazla spor branşına hizmet verebilecek Gloria Sports Arena, spor turizmine önemli katkı sağlayacak.

KIŞ TURİZMİ GELİŞECEK

Amaçlarının kış turizmini Antalya'da geliştirmek olduğunu vurgulayan Özaltın Holding Yönetim Kurlu Üyesi Elif Özdemir ise, "Bu anlamda spor turizminin de eksik olduğunu fark ettik. Antalya'da bu tesisle, farklı bir çığır açacağız" dedi.

BİZE DÜŞENİ YAPTIK

Özaltın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Özaltın, Türkiye'de 1990'lı yıllardan bugüne kadar hızla gelişen ve değişen bu hareketlilikte üzerilerine düşen görevi yaptıklarını belirterek, "Türkiyemizin dünya piyasalarında markalaşan, sürdürülebilir kayıt ve hizmet sunan ürünlerin ve yatırımların çoğalması için çaba gösteriyoruz. Spor turizmine katkı yapacak olmamız beni ve ailemi gururlandırmaktadır" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gloria'nın gurur gecesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN