Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kenti birlikte yönetiyoruz

Sivil Toplum Kuruluşları'nın önemine dikkat çeken Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya'yı hepbirlikte yönetmeyi önemsediklerini kaydetti

Giriş Tarihi: 25.9.2014
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, STK'larla Antalya'yı en güzel hale getirebilmek için çaba sarf ettiklerini söyledi. Başkan Tütüncü, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Antalya Şubesi'ni ziyaretinde yaptığı konuşmada, sivil toplumla birlikte şehri yönetmeyi ve ortak akla ulaşabilmeyi önemsediklerini söyledi. Bu amaçlarıyla demokrasinin temel ideali olan katılımcılığı artırmak istediklerine değinen Başkan Tütüncü, "Bu şehirde hepimiz yaşıyoruz. Bu şehri en güzel hale getirebilmek için de sivil toplum kuruluşlarıyla, meslek odalarıyla bir uğraşın içerisindeyiz. Belediyeler, elektrik mühendisleri, inşaat mühendisleri, makine mühendisleri, harita mühendisleri, şehir plancısı, peyzaj mimarı ve mimarlar olarak bu kenti birlikte yönetiyoruz" diye konuştu.

DESTEĞE HAZIRIZ MESAJI

EMO Antalya Şube Başkanı İlhan Metin de, "Kepez Belediyesi'nde yapabileceğimiz her türlü çalışmanın içerisinde olacağız. Kepez'de yapılacak olan her türlü sosyal çalışmaya destek vermeye hazırız" açıklamasını yaptı.

EMO İLE İŞBİRLİĞİ
EMO Antalya Şubesi Yönetim Kurulu'na çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Tütüncü, "EMO'nun şehirle ilgili düşüncelerini önemsiyoruz. Hep birlikte Antalya'nın daha güzel olması için çaba sarf edeceğimize inanıyorum. Bu dönem EMO ile Antalya için güzel hizmetler yapmayı, birlikte çalışmayı arzu ediyoruz" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kenti birlikte yönetiyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN