Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Oyuncak sanatı mağazası açıldı

Giriş Tarihi: 30.9.2014
Dünya oyuncak devi Alex ürünü, birbirinden yaratıcı ve eğitici çocuk oyuncakları Antalyalılarla buluştu. Türkiye'nin en büyük Alex Oyuncak Sanatı Mağazası'nın açılışı sürpriz aktivitelerin yer aldığı bir parti ile yapıldı.

ETKİNLİKLER YAPILDI

Alex oyuncaklarıyla tanışan aileler ve çocuklar aktivitelere büyük bir coşku ile eşlik etti. Maskot bandonun performansı büyük alkış alırken, Sitare Akdilek'in sahibi olduğu Party Kids'in de ana sponsoru olan Alex Oyuncak Sanatı aktivite ekibince, davete katılan çocuklara yaratıcı taraflarını keşfedecekleri çok özel etkinlikler yaptırıldı.

ÇOCUKLAR KESTİ
Alex Oyuncak Sanatı Mağazası açılışını Konyaaltı Belediye Başkanı Yardımcısı Mustafa Gürbüz, açılış partisine katılan çocuklar ve mağaza sahibi Burcu Dumrul birlikte yaptı. Mağaza kurucusu Burcu Dumrul, Alex Oyuncak Sanatı ürünlerinin bebekten, okul çağındaki çocuğa ve çocuk kalmayı başaran yetişkinlere kadar herkesin içindeki yaratma isteğini harekete geçirdiğini, dijital oyunlara alternatif olduğunu ve artık Alex ürünü almak için İstanbul'a gitmeye ya da yurtdışından oyuncak getirmeye gerek kalmayacağını söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oyuncak sanatı mağazası açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN