Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'de kongreler başlıyor

AK Parti Antalya İl Teşkilatı kongre takvimini açıkladı. İlk ilçe kongresi 6 Kasım'da Demre'de

Giriş Tarihi: 10.10.2014
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse, partisinin 5'inci Olağan Kongresi'nin Antalya takvimini açıkladı. Haziran'da yapılacak genel seçimler öncesi teşkilatların daha da güçlenmesi için kongrelerin büyük bir önem taşıdığına dikkat çeken Köse, Antalya'daki kongre takviminin 6 Kasım itibariyle Demre ilçesinde işlemeye başlayacağını bildirdi.

YENİ KADROLAR

Kongrelerin yenilenme süreci olduğunu söyleyen Köse, "Yeni arkadaşlarımızı partiye dahil etmek, daha önce beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza yönetimde görev vermek ve önümüzdeki genel seçimlere hazırlanmak gibi bir hedefimiz var. Partilerimize yeni katılanlarında da dahil edilmesi ile ilçe teşkilatlarımız genel seçimlere hazırlanacak ve yeni Türkiye'nin, yeni kadrolarını oluşturmuş olacağız" dedi.

İL KONGRESİ 2015'TE
Delege seçimlerinin 15-16 Ekim tarihlerinde yapılacağını aktaran Köse, "Mahallelerde bize katkısı olan öne çıkmış arkadaşlarımız aday gösterilecek ve oy istenecek. Delege seçimleri sonrası ilçe kongrelerini gerçekleştireceğiz" şeklinde konuştu. Köse, ilçe kongrelerinin 14 Aralık'ta sona ereceğini belirtti. İl kongresinin tarihinin henüz kesinleşmediğini anlatan Köse, "İl kongremizi Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun katılımı ile gerçekleştireceğiz. Kongre tarihi biraz da Başbakanımızın takvimine bağlı. Fakat Ocak ayı sonu, en geç Şubat ayı başında il kongremizi gerçekleştiririz" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'de kongreler başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN