Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yıkmadan gitti

Görevine son verilen Sportif Direktör Ali Rıza Yılmaz "İstifa ettirilmek istendim, etmedim. Bahaneler uyduruldu" dedi ve şampiyonluğu çok istediğini ifade etti

Giriş Tarihi: 12.10.2014
Yıkmadan gitti
Sezon başında Antalyaspor'da sportif direktörlük görevine getirilen ve önceki gün gönderilen Ali Rıza Yılmaz yaptığı basın toplantısıyla konuya açıklık getirdi. Sebebini bilmediği bir sonuçla karşılaştığını kaydeden Yılmaz, "Doku uyuşmazlığı açıklaması yaptılar. Sanki organ nakli yapıyoruz" diye konuştu. Kararın yönetimin geneli tarafından alınmadığını, sadece futbol şubesinin ve dolayısıyla Mehmet Aygün'ün bir kararı olduğunu kaydeden Yılmaz, "Türk insanında bir alışkanlık var, iyi giden tekere çomak sokulur. Bana istifa et dediler, ama ben etmedim. Çünkü yanlış bir şey yapmadım" diye konuştu.

GEÇERLİ BİR SEBEP YOK

Sammy Ndjock'un cezalı iken oynatılmasının faturasının kendisine kesilmeye çalışıldığını ancak bu konuda en küçük bir ihmalinin ya da suçunun olmadığını kaydeden Ali Rıza Yılmaz, "Sezon başında anlaştığımız prim sisteminden cayıldı. 'Para önemli değil' dedim ve çalışmaya devam ettim. Sürekli bir bahane uydurmaya çalışıyorlar ama gönderilmem için ortada hiçbir geçerli sebep yok" diye konuştu. Kurumların kişilerin bireysel kararlarına bağlı olmaması gerektiğini de ifade eden Ali Rıza Yılmaz, "Demek ki Mehmet Aygün'le benim dokum uyuşmadı. Umarım Antalyaspor bu işten zarar görmez. Bu takım şampiyon olacaktır. Bunu herkesten çok ben istiyorum" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yıkmadan gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN