Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Engelliler isyan etti

Engel Tanımayanlar Derneği Başkanı Gönenç, zorla gazete yada Atatürk ile ilgili materyaller satanların dernekleri ile ilişkisi bulunmadığını açıkladı

Giriş Tarihi: 18.10.2014
Engelliler isyan etti
Engel Tanımayanlar Derneği Başkanı Özkan Gönenç, insanlara zorla gazete yada Atatürk ile ilgili materyaller satanların dernekleri ile bir ilişkilerinin bulunmadığını açıkladı. Gönenç, derneğin stantları dışında satışlar yapıldığı uyarısında bulunarak, "Bu ve benzeri olaylarla ilgili defaten ilgili mercilere şikayetlerde bulunduk. 27 Kasım'da da adımızı kullanarak satış yapanlarla ilgili bir dava görülecektir" dedi.

DUYGU SÖMÜRÜSÜ

Derneğin adını kullanarak gazete satışı yapan ve çeşitli materyalleri duygu sömürüsü yaparak zorla satmak isteyenlerden bıktıklarını dile getiren Gönenç, "Derneğimizin adını çıkarıyorlar. Biz engellilerin sorunlarını paylaşmak için kurulmuş onurlu bir derneğiz. Bugüne kadar da yapmış olduğumuz hizmetler ortada. Bizim belirli noktalarda standlarımız bulunmakta. Engel Tanımayanlar Derneği ile ilgili satışlar sadece bu standlarımızdan yapılmaktadır. Aktif olarak çalışan bir dernek olduğumuz için kötü niyetli insanlar adımızı kullanarak duygu sömürüsü de yaparak haksız kazanç elde ediyorlar. Bizler dernek olarak gelen şikayetleri değerlendiriyoruz ve adımızı kullanarak haksız kazanç elde eden insanlar hakkında gerekli mercilere suç duyurularını yapıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Engelliler isyan etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN