Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti'de delege seçimleri yapıldı

Giriş Tarihi: 21.10.2014
AK Parti'de delege seçimleri yapıldı
AK Parti'nin 2015 yılında gerçekleştireceği büyük kongre öncesinde Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinde yapılacak olan Mahalle Delegeleri Seçim sürecini Antalya, İl Başkanı Mustafa Köse başkanlığında tamamladı. Antalya'da ilçe kongreleri 6 Kasım'da başlayıp 14 Aralık'ta sona erecek.

YAKIN TAKİP ALTINDA

Antalya'nın 19 ilçesinde mahallelerde delege seçimleri gerçekleştirilirken AK Parti Sakarya Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Hasan Ali Çelik ile AK Parti Konya Milletvekili Antalya İl Koordinatörü Hüseyin Üzülmez Antalya'daki delege seçimlerini takip etti. Sandık görevlilerinin bilinçli oluşu Çelik ve Üzülmez'i memnun etti. AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse oy verme işleminin sorunsuz geçtiğini dile getirdi.

DEMOKRASİ ŞENLİĞİ

Türkiye'nin en büyük üye sayısına sahip olan AK Parti'nin her seçiminin demokrasi şenliğine sahne olduğunu dile getiren Köse, "Antalya'da üye sayımızı 222 binlere çıkardık. Bu AK Parti'nin nasıl büyük bir sivil toplum kuruluşu olduğunu ortaya koymaktadır. Üyelerimiz hafta sonu sandık başına giderek demokratik haklarını kullanmışlardır. Bizler partimizi daha yukarılara taşımak 2023,2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma noktasında var gücümüzle çalışıyoruz " dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti'de delege seçimleri yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN