Fethiyeliler Şırnak'a Sevgi Köprüsü kurdu

Giriş Tarihi: 2.11.2014
Fethiyeliler Şırnak'a Sevgi Köprüsü kurdu

Daha önce Cizre'ye eğitim yardımı yapan Fethiye Evi Gönüllüleri bu kez de yürüme engelli bir kız öğrenciye el uzatıp akülü araba gönderdi

Fethiye Evi Gönüllüleri, eğitim ve engellilere gün ışığı olmaya devam ediyor. Türkiye'nin her bölgesinden gelen taleplere karşılık vermeye çalışan gönüllüler son olarak Şırnak'ın Aksoy Köyü, Zeynel Abidin Ortaokulu'ndaki Pelin Atilla Sönmez isimli sınıf öğretmeninin yürüyemeyen öğrencisi için yaptığı çağrıya kayıtsız kalmadı. Fethiye Evi Gönüllüleri Şırnak'ın Zeynel Abidin Ortaokulu'na akülü araç alarak gönderdi.

ÖNCE CİZRE ŞİMDİ ŞIRNAK
Daha önce Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde bir anaokuluna eğitim araç ve gereçleri gönderen Fethiye Evi Gönüllüleri, bu kez yürüyemeyen bir öğrenci için harekete geçti. Eğitimini sürdüren ancak yürüyemeyen bir öğrencisi için Fethiye Evi Gönüllüleri'ne ulaşan Pelin öğretmenin çağrısı üzerine gönüllüler aldıkları akülü aracı Şırnak'a gönderdi.

YARDIM İÇİN AYRIM YOK

Ayrım yapılmaksızın ihtiyaç sahiplerine ulaştıklarını ifade eden Fethiye Evi Gönüllü Kurucusu Nesrin Saatcı "Biz Fethiye Evi Gönüllüleri olarak sağcı, solcu, Kürt, Laz, Çerkez, Alevi gibi ayrımlar yapmadık ve yapmayacağız. Ülkemizin neresi olursa olsun, ihtiyaç sahibi herkese elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Fethiyeliler Şırnak'a Sevgi Köprüsü kurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN