Bak postacı bu kaçıncı

'nin gönderileri adreslerine zamanında ulaştıramama hastalığı arttı. PTT, iki ayrı gönderiyi 7 km'lik mesafeye 7 günde ulaştırabildi

Giriş Tarihi: 6.11.2014
Bak postacı bu kaçıncı
'nin son günlerde gönderileri zamanında teslim edememe hastalığı yayılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın telgrafını 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'e teslim edemediği için açılan soruşturma ile gündeme gelen PTT, iki gönderiyi günler sonra Sabah Gazetesi'ne teslim etti. Aksu PTT Şubesi'nden 20 Ekim'de, Döşemealtı PTT Şubesi'nden ise 28 Ekim'de gönderilen davetiyeler, Havalanı Yolu üzerideki Sabah Gazetesi Antalya tesislerine ancak 4 Kasım tarihinde ulaşabildi.

GELMESİ HAFTALAR ALDI

Döşemealtı Belediyesi tarafından 31 Ekim tarihinde gerçekleştirilmek istenen ancak iptal edilen Nar Festivali'nin davetiyesinin Döşemealtı Postanesi'nden 28 Ekim'de, Aksu Belediyesi'nin 26 Ekim'de yaptığı yağlı pehlivan güreşlerinin katılım davetiyesi ise 20 Ekim'de Aksu Postanesi'nden gönderildiği görüldü. Her iki organizasyondan günler önce gönderilen davetiyelerin Sabah Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğü'ne ancak 4 Kasım tarihinde ulaşması şaşkınlık yarattı.

7 KİLOMETREYE 7 GÜN

Her iki belediyenin başkanları tarafından gönderilen davetiyeleri organizasyonların bitiminden günler sonra teslim eden postane yetkilileri, gazetemizde şaşkınlığa neden oldu. Aksu Postanesi ile Sabah Gazetesi tesisleri arasında 7 kilometrelik bir mesafe olduğu göz önüne alındığında, 7 kilometrenin 7 günde alınabilmesi postanenin sürati konusunda kafalarda soru işareti yarattı. PTT'nin daha önce de bir gönderiyi günler sonra Sabah Gazetesi'ne teslim ettiği habere konu olmuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bak postacı bu kaçıncı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN