Okula gaz sıkıp kaçtı

Giriş Tarihi: 7.11.2014
Okula gaz sıkıp kaçtı

ATSO Güzel Sanatlar Lisesi'nde biyoloji sınavı öncesi bir sınıfa biber gazı sıkılması üzerine sınavlar iptal edildi. Biber gazını geçen yıl mezun olduğu okula gelen A.G'nin sıktığı belirlendi

Antalya'da ATSO Güzel Sanatlar Lisesi'nde geçen hafta başı 10'uncu sınıfın biyoloji sınavı öncesi sınıfa biber gazı sıkılması üzerine sınavların iptal edildiği ortaya çıktı. Üniversite öğrencisi A.G. geçen yıl mezun olduğu eski okulu ATSO Güzel Sanatlar Lisesi'ne gelerek Biyoloji sınavı hazırlığı yapan 10'uncu sınıfa çıktı. A.G. yanında getirdiği biber gazını içeri sıkarak okuldan kaçtı. Bir anda neye uğradığını bilemeyen öğrenciler öksürük ve gözyaşları içinde çığlık çığlığa dışarı fırladı. Kısa sürede biber gazının kokusu tüm okula yayıldı. Okuldaki tüm öğretmen ve öğrenciler panikle dışarı fırladı. Öğretmenler olayın nedenini 10'uncu sınıf öğrencilerinden öğrendi.

SINAV İPTAL EDİLDİ

Biber gazı sıkılması ile başta 10'uncu sınıfın Biyoloji sınavı olmak üzere okuldaki diğer tüm sınavlar da iptal edildi. Öğretmenler okullarının eski öğrencisi A.G'nin neden böyle bir şey yaptığını öğrenmeye çalıştı. Bu sırada okula polis geldi. Okul idaresi ve polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Okula gaz sıkıp kaçtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN