Acılı babanın adalet arayışı

Av tüfeğiyle vurulduğu ve 2'nci kattan atıldığı öne sürülen 8 yaşındaki Ömer'in ailesi, soruşturmanın genişletilmesi için savcılığa başvurdu

Giriş Tarihi: 9.11.2014
Acılı babanın adalet arayışı
Antalya'da 10 yaşındaki arkadaşı tarafından öldürüldüğü öne sürülen 8 yaşındaki Ömer Erkan Boz'un ailesi, soruşturmanın genişletilmesi için savcılığa suç duyurusunda bulundu. Adliyeye Avukat Alperen Erol ile gelerek soruşturma savcılığına suç duyurusu dilekçesini veren baba Bayram Boz, evlat acısının çok zor olduğunu söyledi. Kendilerinin inançlı insanlar olduğunu ve kazayla ölüme inandıklarını belirten Boz, silahla yaralama olayının ardından yaşanan olayların soru işaretleri içerdiğini kaydetti.

SUÇLULAR ORTAYA ÇIKSIN
Çocuklarına yapılan hareketlerin kendilerini yaraladığını dile getiren Boz, 10 yaşındaki bir çocuktan, silahla vurmak, ikinci kattan atmak ve portakal bahçesinde kuytu bir yere sürükleyip bırakmak beklenemez. Ailesinin de olaydan bilgisi olduğuna inanıyor ve gerçeklerin ortaya çıkmasını istiyoruz. Önce kaza olmuş olabilir ama sonrasında yaşananlar karanlık. Bunların aydınlatılmasını istiyoruz. Suçlular ortaya çıkar ve cezalandırılırsa içimiz rahatlayacak" diye konuştu.

AİLE KEMER'E TAŞINDI
Öte yandan Boz'un ölümüne neden olduğu öne sürülen 10 yaşındaki M.C.N. ve ailesinin, olayın ardından Kemer İlçesi'ne yerleştikleri öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Acılı babanın adalet arayışı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN