Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Canural'dan öğrencilere nasihat

Giriş Tarihi: 10.11.2014
Başkan Canural'dan öğrencilere nasihat

Gölsihar'daki Merkez Ortaokulu'nu, ilçe yöneticileri, Sabah Akdeniz yöneticileri ile birlikte ziyaret etti

'un Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural, yıllar önce eğitim gördüğü Merkez Ortaokulu'nda öğrencilerle buluşarak başarılı bireyler olmaları konusunda onlara yol gösterdi.

İYİ SEÇİM YAPIN
Başkan Ramazan Canural öğrencilere nasihatlerde bulunarak, "İleride yapmak istediğiniz mesleği düşünerek bir okul seçmelisiniz. Eğer ressam olmak istiyorsanız, hedefiniz Fen Lisesi olmamalıdır. Çünkü fen lisesini bitiren ya doktor olur ya da mühendis olur. Belki iyi bir meslek sahibi olursunuz ama istediğiniz meslek olmadığı için mutlu olamazsınız. Küçük yaşlarda bir hedef peşinde koşarsanız, mutlaka o hedefe varırsınız" dedi.

OKULA ÇIKARMA
Gölhisar Kaymakamı M. Yasin Kırcı da, "Öğrencilerimizin başkanımızı örnek aldıklarını gördüm. Çoğunluk doktor olmak istiyor. Bu da gösteriyor ki başarılı örnekler öğrencilere model oluyor" diye konuştu. Canural'ın okul ziyaretine, Cumhuriyet Savcısı Tacettin Kabatepe, Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Karapınar, Sabah Akdeniz Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Talip Yümsel, Abone Bölge Müdürü Fevzi Mazı, Turkuaz Dağıtım Akdeniz Bölge Müdürü Ufuk Hızır da katıldı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Canural'dan öğrencilere nasihat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN