Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yapex 22'nci kez kapılarını açtı

İnşaat sektörünü bir araya getiren YAPEX Yapı Fuarı, Antalya Expo Center'da bu yıl 22'nci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı

Giriş Tarihi: 14.11.2014
Yapex 22'nci kez kapılarını açtı
Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı (YAPEX) bu yıl 22'nci kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Antalya EXPO Center'da düzenlenen fuarın açılışına Vali Yardımcısı Halil Serdar Cevheroğlu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Tarihi Kentler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ÇEKÜL Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen ve çok sayıda sektör temsilcisi katıldı. Vali Yardımcısı Cevheroğlu, "İnşaat sektörü bizim gibi istikrarlı ve dengeli büyümek zorunda olan ekonomiler için olmazsa olmaz bir sektör. Antalya bugün Türkiye'de en fazla dış göç alan illerden bir tanesi. Antalya'nın nüfusu her yıl nerdeyse Burdur'un yarı nüfusu kadar artıyor. Türkiye'de her yıl satılan 100 evin 5'i Antalya'da satılıyor. Bu nedenle inşaat sektörü bizim için önemli bir yer tutuyor" dedi.

KATILIMCILAR BİLGİ ALDI

Konuşmaların ardından fuarın açılış kurdelesini kesen protokol üyeleri, daha sonra firmaları ziyaret etti. İnşaat ve restorasyon alanında gelinen son noktalar hakkında firma sahiplerinde bilgiler alan katılımcılar, sergilenen ürünleri yakından inceledi. Fuar 16 Kasım'a kadar açık kalacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yapex 22'nci kez kapılarını açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN