Kalitenin adı Divan

Giriş Tarihi: 15.11.2014
Kalitenin adı Divan

Mobilya sektöründe hizmet veren Divan, kaliteli ürün üretmenin yanında, sektörün hizmet anlayışına yenilik getirdi

Antalya mobilya sektöründe hizmet veren Divan; kaliteli ürün üretmenin yanında, kaliteli hizmet anlayışı, yeni trendlerin oluşturulması ve gerekli teknolojik yatırımlar ile üretim alanlarında uzmanlaşmış teknik kadrosuyla nihai tüketicinin taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hizmet politikası olarak ilke edinen bir marka. Divan'ın ilkeleri ise: Yaratıcılık, özgünlük, estetik, teknoloji, yeni trendler ve sürekli değişim...

SAYGI VE SEVGİ ÖN PLANDA

Divan, tüm süreçlerde, sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek talep edilen ürünü, hedeflenen kaliteyi, nihai tüketicinin taleplerini en kısa süre içinde eksiksiz olarak sunuyor. Divan, toplam kaliteye giden süreçte saygı ve sevgiyi temel alarak, dürüst, ciddi, gayretli, çalışkan takım ruhunu geliştiren firma kültürünü tesis etmeyi hedefliyor. Pek çok şubesi bulunan Divan Mobilya Antalya'da da müşterilerini bekliyor.

MOBİLYA İHRACATINA DİZİLERDEN DESTEK
Yılda 8 milyar dolarlık ihracata imza atan Türk mobilya sektörüne 5 kıtadaki 78 ülkede gösterilen Türk dizileri doping etkisi yaptı. Birçok yabancı mimar ve dizi fanatiği ihtişamlı sahnelerde izledikleri mobilyaların peşine düştü.

DİZİDEN SİPARİŞ DÖNEMİ

Mobilya üreticilerinin verdiği bilgiye göre birçok müşteri siparişine dizilerden fotoğraf kareleri ekleyerek, "Bundan istiyorum" diyor. Çünkü dizi mekânlarında kullanılan mobilyaların yüzde 95'i Türk malı. Dizilerin gücünü aktif olarak kullanmayı hedefleyen bazı mobilya şirketleri de işi bir adım daha ileriye taşıyarak, tüm imkânlarını dizi sektörünün kullanımına açtı. 2013'te 590 patentli tasarıma imza atan Türk mobilya sektörü 2014'te bu rakamı 800'ün üzerine çıkaracak. En fazla yenilikçi ürün geliştiren alanların başında ofis ve çocuk mobilyaları geliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kalitenin adı Divan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN