Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Öğrenme Şenliği ziyaretçiye açıldı

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Eğitim Şenliği açıldı. Stantlarda birbirinden farklı aktiviteler ziyaretçi ile buluşuyor

Giriş Tarihi: 22.11.2014
Öğrenme Şenliği ziyaretçiye açıldı
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Öğrenme Şenliği'ni, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları, Vali Yardımcısı Turan Eren, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay ziyaret etti. EXPO stadında Çömlek Ustası Ahmet Taşhomcu'nun çalışmasını inceleyen Müsteşar Mirmahmutoğulları ve Vali Yardımcısı Eren, önlüklerini giyerek çömlek yaptı. Protokol 'Hayalindeki Minyatür Bahçeni Yarat' proje yarışmasına katılan çalışmaları da inceledi.

KONSEM'E BÜYÜK İLGİ
Öğrenme Şenlikleri Fuarı'nda stant açan Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM), 2014-2015 eğitim öğretim yılı devam eden 30 farklı branş hakkında vatandaşı bilgilendiriyor. Kurslarda her yaş ve kesimden insanların bilgi, beceri ve yeteneklerini geliştirmeyi amaçladıklarını dile getiren Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu anlamda Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Öğrenme Şenlikleri Fuarı'nı önemsediğini kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Öğrenme Şenliği ziyaretçiye açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN