Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Crystal'in ağır konukları

Ramazan Savaş Özel Eğitim ve İş Okulu'nun 90 öğretmeni, Crystal De Lux Resort'un konuğu olarak 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde gönüllerince eğlenme fırsatı buldu

Giriş Tarihi: 25.11.2014
Crystal'in ağır konukları
Crystal De Lux Resort Otel, Öğretmenler Günü nedeniyle Ramazan Savaş Özel Eğitim ve İş Okulu'nun 90 öğretmenini ağırladı. Antalya'dan otele ait servisler ile alınan eğitimciler otelde diledikleri gibi eğlendi. Ramazan Savaş Özel Eğitim ve İş Okulu Müdür Yardımcısı Vahit Kutluca; "Bizleri buraya davet eden Crystal De Lux Resot Otel Genel Müdürü'ne teşekkür ediyoruz. Böyle yoğun, tempolu bir eğitim öğretim döneminde davet etmeleri bizi mutlu etti" dedi.

ÖNEMLİ BİR GÖREV
Crystal De Lux Resort Genel Müdürü Ali Osman İlhan ise, Öğretmenler Günü nedeniyle bir kutlama yapmak istediklerini bunun içinde en uygun okulun zihinsel engellilere eğitim verilen Ramazan Savaş Özel Eğitim ve İş Okulu olduğuna karar verdiklerini belirtti. İlhan; "Zihinsel engelli kardeşlerimize eğitim vermek, topluma kazandırmak için bu öğretmenlerimiz büyük fedakarlıklar yapmaktadırlar. Bu iş sabır ister. Bu nedenle bu okulun öğretmenlerini ağırlamak istedik" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Crystal'in ağır konukları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN