Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Kısa sürede çok yatırım yaptık'

Giriş Tarihi: 8.12.2014
'Kısa sürede çok yatırım yaptık'

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen SABAH Akdeniz ekibini ağırladı. Başkan Sözen son 2.5 yılda yapılan yatırımları anlattı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen SABAH Akdeniz ekibini ağırladı. Sabah Akdeniz Yazı İşleri Müdürü Talip Yümsel, Haber Müdürü İbrahim Okumamış, Abone Bölge Müdürü Fevzi Mazı, Satış Grup Koordinatörü Peri Çelik Şan ile Dağıtım ve Matbaa Müdürü Ufuk Hızır'a ilçeyi gezdiren Başkan Sözen son 2.5 yılda gerçekleştirdiği yatırımları anlattı.

BAHANE ÜRETMEDEN

Manavgat Belediyesi'nin hizmet alanına yeni yasayla birlikte 78 köyün yanı sıra her biri birer ilçe kapasitesine sahip 9 belde ve yaklaşık 220 bin yatak kapasitesi bulunan turizm bölgelerinin eklendiğini kaydeden Başkan Sözen, "Hizmet etmemiz gereken alan genişlerken, maalesef elimizdeki imkan ve yetkiler kısıtlandı. Fakat biz asla bahane üretmeden, her noktaya yetişmeye çalışıyoruz" dedi.

IRMAK DÜZENLEMESİ

Manavgat ırmağı kıyısındaki düzenlemeyi SABAH Akdeniz ekibine gezdiren Başkan Sözen "Projeyi başlattık. Kısa bir süre zarfında Aşağı Hisar, Eski Hisar, Yukarı Hisar, Aşağı Pazarcı ve Yukarı Pazarcı mahallelerindeki düzenlemelerimizi tamamladık. Şimdi ırmak kenarı; insanlarımızın aileleriyle, huzur içerisinde vakit geçirebildikleri bir yer haline geldi" dedi.

ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ
Açılışı geçtiğimiz günlerde yapılan Atatürk Kültür Merkezi'yle ilgili bilgi veren Sözen, kültür merkeziyle birlikte ilçeye eksikliği duyulan bir de kent meydanı kazandırıldığını söyledi. Kültür Merkezi'nin yanı sıra Gençlik Merkezi yatırımının da önemli olduğuna değinen Başkan Sözen, bu kadar kısa sürede böylesi yatırımlarla şehrin çehresini değiştiren bir belediyenin Türkiye'de zor bulunacağını sözlerine ekledi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kısa sürede çok yatırım yaptık'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN