Turizme 5 yıldızlı destek tanıtıldı

Giriş Tarihi: 13.12.2014
Turizme 5 yıldızlı destek tanıtıldı

Şekerbank'ın hazırladığı 'Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi' Antalya'da turizm sektörüne tanıtıldı. Banka ayrıca AESOB'la da uygun kredi anlaşması imzaladı

Şekerbank, 'Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi'nin tanıtımını yaptı. Antalya Akra Barut Otel'de gerçekleşen toplantıya çok sayıda turizmcinin yanı sıra Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, Şekerbank Başekonomisti Ozan Çağrı Gazitürk, Akdeniz Bölge Müdürü Mustafa Özer katıldı.

ÖZEL PAKETLERİMİZ VAR
Genel Müdür Yardımcısı Ertürk, paketin, turizm sektöründeki işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşıladığını söyledi. Bu paketle işletmelere, yeni sezona hazırlanırken sadece kredi değil, hem finansman hem de destek hizmetleri içeren bankacılık çözümleri sunduklarını belirten Ertürk, "Bey yıldızlı paketimiz sayesinde turizm işletmeleri, kendi ihtiyaçlarını karşılarken yerel tedarik zincirleri üzerine yayılacak dinamizm ile sektörün bölgesel ekonomiler için katma değer üretme gücünü de yükseltebilecek" dedi.

PROTOKOL İMZALANDI
Şekerbank ayrıca Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (AESOB) ile de esnafın daha uygun şartlar ve vadelerle banka ürünlerinden faydalanabilmesi için işbirliği protokolü imzaladı. Ertürk, kredi kullanmak isteyen AESOB üyelerinden faaliyet belgeleriyle bankalarına başvurmalarını istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizme 5 yıldızlı destek tanıtıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN