Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kepez'de mini Eğitim Şurası

Giriş Tarihi: 15.12.2014
Kepez'de mini Eğitim Şurası
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçedeki liselerin öğrenci temsilcileriyle hizmet toplantısı yaptı. Meclis salonunda gerçekleştirilen ve okul müdürlerinin de yer aldığı toplantıda lise başkanları, öğrencilerin taleplerini Başkan Tütüncü'ye iletti. Toplantıda hazır bulunan Kepez İlçe Emniyet Müdürü İlker Ayrık da öğrencilerin güvenlikle ilgili taleplerini dinledi. Lise başkanları, milli ve manevi değerleri temsil eden şahsiyetlerin hatıralarının yaşatılması, şehir içi ulaşım, spor, kültür ve sanat alanında etkinlik yapılması ve güvenlik endişeleriyle ilgili taleplerini dile getirdi.

TALEPLERİ ALIYORUZ

Başkan Tütüncü de yönetimde katılımcılığın gereği olarak toplumun her kesimin taleplerini aldıklarını bu amaçla lise temsilcileri ile bir araya geldiklerini belirtti. Çeşitli zamanlarda okulları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet ettiklerini anımsatan Tütüncü, "Ziyaretlerimiz sırasında okul başkanlarıyla toplantı yapıp yapamayacağımızla ilgili talepler dile getirilmişti. Öğrencilerimizle birçok yerde bir araya gelerek, onların sıkıntılarını dinliyor ve kendilerine daha iyi bir eğitim imkanı sunabilmek için imkanlarımızı paylaşıyorduk. Talepler yoğun olunca bir araya gelelim, öğrencilerin taleplerini dinleyelim istedik. Bu toplantıyı düzenleyerek taleplerle ilgili neler yapabileceğimizi görelim arzusu içerisinde olduk dedi.

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, lise temsilcilerinden taleplerini yazılı olarak bir dosya halinde kendilerine iletmelerini istedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepez'de mini Eğitim Şurası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN