Başkanlar Ankara'da Erdoğan ile buluştu

Giriş Tarihi: 16.12.2014
Başkanlar Ankara'da Erdoğan ile buluştu

Antalya, Burdur ve Isparta Ticaret Borsası başkanları, diğer illerin başkanları ile birlikte TOBB'da düzenlenen istişare toplantısının adından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret etti

Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır, Burdur Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başar ve Isparta Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) merkez binasında düzenlenen "Oda/ Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısına" katıldı. TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında düzenlenen toplantının ardından oda ve borsa başkanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret ederek, hayırlı olsun dileğinde bulundu.

GÖRÜŞLERİNİ ALDIM

Oda ve borsa başkanlarının tek tek elini sıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOBB üyelerine Türkiye'nin büyümesine, kalkınmasına, refahın ve demokrasinin standartlarının artmasına verdikleri katkı için teşekkür etti. Başbakanlık yaptığı 12 yıllık sürede TOBB ile son derece uyumlu, istişareye dayalı, koordineli bir işbirliği gerçekleştirdiğini anlatan Erdoğan, atılacak her adımda TOBB üyelerinin görüşlerini, tavsiyelerini dinlediğini söyledi.

YENİ TEŞKİLAT YAPISI
Cumhurbaşkanlığında yeni bir teşkilatlanma yapısına gidildiğini ifade eden Erdoğan, "Mevcut teşkilatlanma yapısını farklı bir Türkiye için yeterli bulmadığımızdan dolayı yeni teşkilatlanma yapısıyla birlikte çok daha farklı bir adıma atalım istiyoruz. Ekonomiyi yakından takip edecek, ekonominin tüm taraflarıyla istişarelerimizi eskisi gibi sürdürecek, dertlerinizi, şikayetlerinizi, öneri ve tavsiyelerinizi yine dinleyecek, bunları istişare edecek, birlikte çözüm üreteceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkanlar Ankara'da Erdoğan ile buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN