Alışverişte kalite

Giriş Tarihi: 27.12.2014
Alışverişte kalite

Kaliteyi her zaman önde tutan Çağlarsoy bu amaçla bir çok ürünün üretimini kendisi üstleniyor. Firma yetkilileri "Bizim mağazalarımızda 'bu taze mi' diye sorulmaz" diyor

Antalya'da alışveriş ve kalite kelimeleri bir araya geldiğinde akla gelen önemli marka Çağlarsoy, kaliteyi her zaman önde tutmak amacıyla birçok ürünün üretimini de kendi üstleniyor. Çağlarsoy'da her türlü damak tadına uygun envai çeşit peynirden, mevsimine uygun çiçeklerdeki polenleri toplayan arıların yaptığı bala kadar birçok ürüne ulaşma imkanı var. Çağlarsoy'u bu kadar güvenilir yapan en önemli özelliklerinden bir tanesi de yakaladığınız lezzetin ne zaman isterseniz o zaman rahatlıkla bulunabilmesi.

'TAZEMİ' DİYE SORULMUYOR
Firma, müşteriye sunduğu tatlara kefil oluyor. "Bu taze mi? Bunun şimdi yenmesi doğru mu?" gibi soruları Çağlarsoy'da hiçbir zaman sormaya gerek olmadığını belirten firma yetkilileri, "Çünkü bu güvenilir mağaza ve güleryüzlü personeli hiç şüphesiz ki sizi, sizden daha fazla düşünüyor. Yapılabilecek her türlü eleştiriye de açığız. Çünkü inanıyoruz ki yapılan her eleştiri bu güvenilir mağazayı daha da güvenilir yapıyor" dedi.

LİMAN'DA YENİ ŞUBE

Müşterilerinden aldığı enerjiyle daha güçlenen Çağlarsoy Alışveriş Merkezi şimdi bünyesine bir yenisini daha ekledi. Çağlarsoy'un yeni üyesi olan Çağlarsoy Liman gerek iç dizaynıyla gerekse ürün kalitesiyle Antalyalılarla bir araya gelmek için kapılarını açtı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alışverişte kalite
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN