Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sıcak ilişkilerin sürdüğü cadde mağazası:

Kemanoğlu A.Ş, kendisine ait Vesta Kemanoğlu markası ile hem ayakkabı üretiyor hem de pek çok markayı barındırıyor

Giriş Tarihi: 27.12.2014
Sıcak ilişkilerin sürdüğü cadde mağazası:
1967 yılından beri ticari hayatın içerisinde yer alan ve gıda, zirai ilaç, kimyevi gübre, sebze tohumu ithalatı, züccaciye, mücevherat, kozmetik, ayakkabı konusunda faaliyet gösteren Kemanoğlu A.Ş, bugün kendisine ait Vesta Kemanoğlu markası ile hem ayakkabı üretimi yapıyor hem de pek çok markayı bünyesinde bulunduruyor.

MÜŞTERİYİ KAZANMAK

Firma yetkilileri, "Müşterisine aldığı bedel karşılığında en iyi ürün ve hizmeti vermeyi prensip edindik. Bunun ispatı mümkündür. Ayakkabı sektöründeki 10 yıllık faaliyetinde, Vesta markalı bir tane bile olsa ürünümüz internet ortamında şikayet almamıştır. Biz Vesta Kemanoğlu A.Ş. olarak tartışmayı kazanıp müşteriyi kayıp etmekten ise tartışmayı kaybedip müşteriyi kazanmayı ilke edindik" dedi.

SICAK İLİŞKİLER DEVAM EDİYOR

Vesta Ayakkabı'nın günümüzde kaybolan sıcak ilişkilerin devam ettiği bir cadde mağazası olduğunu belirten firma yetkilileri, "Bünyemizde Korkmaz, Jombo, Berghoff, Tefal, Kolleksiyon, Luyano, Ancel, Star Dekor, Biev, Solingen, Tantitoni ve daha bir çok markayı bünyeside barındırmakta olup, müşterilerine mahalle esnafı anlayışı ile kaliteli ürünleri, en iyi şartlarda sunmaktadır" dedi.

KOZMETİKTE ÜRDÜN SEÇENEĞİ

Kozmetik konusunda yaptıkları araştırmaların kendilerini Ürdün'e yönlendirdiğini belirten firma yetkilileri, "Dolmen Dead Sea, Black Iris Hend Craff firması ile işbirliğine girmiş bulunmaktayız. Firmanın bir çok ürününü, Sağlık Bakanlığı Kozmetik Yönetmeliği mevzuatına uygun olarak ithal edip, mağazalarımızda pazarlamaktayız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sıcak ilişkilerin sürdüğü cadde mağazası:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN