Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Manavgat için el ele veriyorlar

Giriş Tarihi: 8.1.2015
Manavgat için el ele veriyorlar
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ve Manavgat Belediyesi işbirliği, turizm dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının katkılarıyla gerçekleşecek ve ilçe ekonomisinin gelişmesine katkı sağlaması beklenen 'Ne varsa Manavgat'ta var' etkinliği bugün başlıyor. 85 firmanın katılacağı etkinlik Perşembe ve Cuma açık olacak.

SON TOPLANTI YAPILDI

Organizasyonla ilgili MATSO'da son hazırlıkların konuşulduğu bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, çeşitli turizm birliklerinin başkanları, işadamları, ve organizasyonu düzenleme komitesi üyeleri katıldı.

İLÇE EKONOMİSİ GÜÇLENİR
MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, gerçekleştirilecek etkinliğin ilçe ekonomisinin güçlenmesine katkı sağlayacağını söyledi. Etkinlikte Manavgatlı tedarikçi firmalar ile konaklama tesisleri ya da toplu tüketim satın alması yapan firmaların buluşacağını kaydeden Boztaş, "Toplu satın alım yapan firmalara ne varsa Manavgat'ta var, aradığınız her şeyi Manavgat'ta bulabilirsiniz diyoruz. Pazar arayışında olan iş insanlarına da kendinizi geliştirin, firmalarınız kurumsallaştırın, gerekli yeterlilik belgelerinizi oluşması gerektiğini söylüyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat için el ele veriyorlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN