Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Subaşı bağımsız adaylık yolunda

Giriş Tarihi: 31.1.2015
Subaşı bağımsız adaylık yolunda
Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Hasan Subaşı 2015 seçimleri için adaylık kararını vermeden önce sivil toplum örgütlerinin yöneticileri ve dostları ile istişare toplantılarını sürdürüyor.

DESTEK SÖZÜ VERDİLER

Düzenlenen son toplantıya katılan STK temsilcileri ve dostları Hasan Subaşı'nın bağımsız aday olması halinde kişisel olarak tam destek vereceklerini söyledi. Geçmişte Subaşı'nın sivil topluma verdiği destekle Antalya'da sivil toplum inisiyatifinin hak ettiği yere geldiğini ve demokratik yaşamın önemli deneyimler kazandığını belirten STK temsilcileri, "Siyasi partilerin aday tespitlerinde yaşanan oldu-bittilere karşı bir bağımsız çıkış anlamlı olacaktır. Milletvekillerinin liderlerin sesi değil, toplumun sesi olması gerekir" dediler. Hasan Subaşı da toplumun temsilcilerinin bir nevi atama yoluyla parlamentoya taşınmasının siyaseti sorunlu hale getirdiğini söyledi.

ADAYLIĞI DÜŞÜNÜYORUM

Toplantıya katılanlara, kendisine duyulan güven için teşekkür eden Subaşı bağımsız milletvekili adaylığı ile ilgili kamuoyunun beklentilerini, ciddi olarak düşündüğünü ve mevcut partilerde görev almak istemediğini ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Subaşı bağımsız adaylık yolunda
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN