Türkiye'nin en iyi haber sitesi

CHP'de yeni depremler başladı

Giriş Tarihi: 1.2.2015
Isparta CHP'de yeni depremler başladı
CHP İl Yönetimi Genel Merkez'den gelen şok bir faksla sarsıldı. Vedat Şenol'un milletvekili aday adayı olmak için İl Başkanlığı görevinden istifa etmesinin ardından yönetim kendi içinde İl Sekreteri Metin Çelebi'yi başkan olarak seçmiş ancak bunu CHP Genel Merkezi'nin onaylamadığı iddia edilmişti.

KARAR FAKSLA BİLDİRİLDİ

Yaklaşık 1 aydır CHP İl Başkanlığı yapan Metin Çelebi ve yönetimi dün kendilerine gönderilen bir faksla adeta şok yaşadı. CHP Genel Merkezince gönderilen faksta İl Başkanlığı görevine eski Merkez İlçe Başkanı Senayi Demirkol'un atandığı bildirildi. Haberi alan yöneticiler apar topar partiye koştu. Yönetimle birlikte partiye gelen eski CHP İl Başkanı ve Milletvekili aday adayı Vedat Şenol, gerçekleştirilen bu operasyonun Milletvekili Ali Haydar Öner tarafından yapıldığını ileri sürdü.

SEÇİMLERDE NEREDEYDİ

Isparta'da CHP açısından çok üzüntü verici bir durum yaşandığını belirten Şenol, "Milletvekili Ali Haydar Öner, yerel seçimlerde ve Cumhurbaşkanı seçimlerinde partisinin çalışmalarına katılmadı. Isparta'ya geldiğinde il başkanı ve il örgütünü aramayan bir milletvekilidir kendisi. Öner, yönetimi görevden aldırarak amacına ulaşmış ama örgütümüzü çökertmiştir. Ali Haydar Bey'in her dediğine 'evet' diyecek bir il yönetimi sözde ataması yaptırılıyor" ifadelerini kullandı.

ÖNER BİZİM VEKİLİMİZ DEĞİL
Ali Haydar Öner'i artık Isparta'nın vekili olarak kabul etmediklerini kaydeden Şenol, "Isparta'ya ihanet etmiş bir vekildir. Şahsi amaçları doğrultusunda Isparta örgütüne saldıran bir vekildir. Partinin seçilmiş yönetimine karşı çok büyük hakarettir. Verdiği isimler de utanç verici isimlerdir. Bu operasyon kabul edilebilir bir durum değildir. Atanan Senayi Demirkol; partinin ilçe örgütünün güvensizlik bildirdiği ve il yönetiminin görevden aldığı bir isim. Yönetimindeki Funda Karslıoğlu ve Handan Baygın, kadın kollarında hiçbir çalışmaya katılmayan kişiler. Bu yönetimin seçim çalışmalarındaki şansı sıfır" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Isparta CHP'de yeni depremler başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN