Bebek annede kaldı

Giriş Tarihi: 2.2.2015
Bebek annede kaldı

Fethiye İlçesi'nde, doğum yaptıktan sonra bebeğini bir banka bırakıp kaçan 17 yaşındaki E.G. bebeğiyle birlikte bir kadın sığınma evine yerleştirildi

'nın Fethiye İlçesi'nde, Fethiye Devlet Hastanesi'ne gelerek doğum yaptıktan sonra bebeğini hastanenin 50 metre uzağında bir banka bırakıp kaçan ve daha sonra geri dönerek bebeğini görmek isteyen 17 yaşındaki E.G'nin polis tarafından ifadesi alınmıştı.

SIĞINMA EVİNDE

Marmara Bölgesi'ndeki Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü'ne bağlı bir kız yetiştirme yurdundan kaçtığı için 'kayıp' olarak arandığı da öğrenilen 17 yaşındaki E.G'nin 2 yıl öncesine kadar Fethiye'deki bir kız yetiştirme yurdunda devlet korumasında tutulduğu da öğrenildi. Fethiye Emniyet Müdürlüğü Çocuk Bürosu'nda ifadesi alınan 17 yaşındaki E.G. daha sonra polis eşliğinde doğum yaptığı hastaneye götürüldü. Hastaneden henüz ismi konulmayan bebeğini polis ile birlikte teslim alan E.G. hastaneden polis eşliğinde bu kez kucağında bebeği ile çıkarken yüzünü yine saklamaya çalıştı. E.G. Fethiye Ali Hilmi Döğerli Kadın Sığınma Evi'ne yerleştirildi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bebek annede kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN