Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bahçeşehir Koleji'nin öğrencileri İstanbul'da

Giriş Tarihi: 7.2.2015
Bahçeşehir Koleji'nin öğrencileri İstanbul'da
Antalya Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencileri 2 günlük İstanbul gezisi gerçekleştirdi. Öğrenciler, aldıkları üst üste başarıları kutlamak ve ürettikleri yeni bilim ve robotik projelerini desteklemek amacıyla İstanbul'da keyifli ve dolu dolu 2 gün geçirdi. Öğrenciler ilk gün biyoloji derslerinde insan anatomisi üzerine geliştirdikleri projeleri gözlemlemek amacıyla İstanbul Florya'daki Human Bodys Exhibition'u gezdi. İnsan bedeninin kas yapıları ve kemik yapıları hakkında bilgi alarak detaylı incelediler.

KARDEŞ ZİYARETİ

Ardından kardeş kurumları olan Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi'ni gezerek bilim projeleri, olimpiyat çalışmaları ve uçak modellemesi hakkında bilgi alan öğrenciler, ikinci gün okulda bu yıl kurulan Robotik Kulübü'ndeki çalışmalarını desteklemek amacıyla Bahçeşehir Üniversitesi'nin Beşiktaş'ta bulunan kampüsünü gezerek üniversite içinde kurulmuş olan Robotik Atölyesi'nde üretilen robotlar, robotların programlanması ve üretimi hakkında eğitim aldı.

MÜZEYİ GEZDİLER
Daha sonra bilim tarihini öğrenmek, yenilenebilir enerji sistemleri hakkında bilgi almak üzere Hasköy'de bulunan Rahmi M. Koç Müzesi'ni gezen öğrenciler, eğitim dolu ve keyifli İstanbul turlarını tamamladı. Hem eğlenen hem de kendilerini geliştirme imkânı bulan öğrenciler, gün içinde arta kalan zamanlarını İstanbul şehrinin tarihi dokuları hakkında bilgi alarak geçirdiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bahçeşehir Koleji'nin öğrencileri İstanbul'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN