Sanat bütünleşmesi

Giriş Tarihi: 7.2.2015
Sanat bütünleşmesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'nın düzenlediği etkinlikler 7'den 70'e herkesi sanat ve eğlenceyle buluşturdu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, birbiri ardına düzenlediği etkinliklerle sanat ve eğlenceyi vatandaşın ayağına götürdü. Ücretsiz sinema gösterimi ile dünya sinemasının en güzel örneklerini Antalyalılar ile buluşturan başkanlık yetkilileri, çocukları da unutmadı. Sinemaya gitme imkanı bulunmayan çocuklar için Gezici Çocuk Şenliği düzenleyen yetkililer, yüzlerce çocuğu ilk kez sinema ile buluşturdu.

ÖZEL ÇOCUKLARA PARTİ
Antalya L Tipi Kapalı İnfaz Kurumu'nda anneleri ile birlikte kalan çocuklara da el uzatan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, cezaevinin minik konukları için düzenledikleri partiyle yüzleri güldürdü. Çocuklara çeşitli hediyelerin dağıtıldığı partide animatörler birbirinden eğlenceli gösteriler sergiledi.

GEZİCİ TİYATRO'YA İLGİ
Genel sanat yönetmenliğini Mehmet Özgür'ün yaptığı Antalya Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu 6 yetişkin, 4 çocuk oyunu sergiledi. Tüm ilçelerde de sergilenen oyunlar, büyük beğeni topladı. Daire Başkanı Mitat Yolcu, etkinliklerin hız kesmeden devam edeceğini belirtirken, Antalya'nın her köşesine ulaşacaklarını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sanat bütünleşmesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN