Hoca'nın yanlışını biz düzeltiyoruz

Giriş Tarihi: 14.2.2015
Hoca'nın yanlışını biz düzeltiyoruz

Batı Çevreyolu'nun durumu hakkında bilgi veren Büyükşehir'in Konyaaltı Koordinatörü Önder Önen, Akaydın'ın yanlışını düzelttiklerini vurguladı

Antalya'nın kanayan yaralarından Batı Çevre Yolu'nun son durumu hakkında bilgi veren Antalya Büyükşehir Belediyesi Konyaaltı Koordinatörü Önder Önen, "Hoca'nın yanlış bildiğini biz düzeltiyoruz" dedi. Batı Çevre Yolu'nun Antalya'nın kanayan bir yarası olma durumunun artık geçmişte kaldığını ifade eden Önen, "Üzülerek söylüyorum geçmiş dönemdeki iki CHP'li belediye başkanının kendi aralarındaki anlaşmazlıklardan dolayı burada bir planlama yapılmadı. Bu yapılmayan planlama hem bölge halkını hem de Antalya'yı mağdur etti. Bugün Batı Çevre Yolu kapalı olduğu için birçok sıkıntı yaşanıyor" şeklinde konuştu.

PLANLAR ÇİZİLİYOR

Yolun binlik planlamasının Konyaaltı Belediyesi tarafından büyük ölçüde tamamlandığını ifade eden Önen, "Askı süresinde her hangi bir itiraz gelirse vatandaşlarımızın çıkarlarını ön planda tutarak değerlendiririz. Her türlü sorunu çözüp yolumuza devam edeceğiz. Planların bitmesinin ardından parselasyon yapılacak ve hemen ardından tapular çıkacak" ifadelerini kullandı.

SEÇİM MALZEMESİ OLMAZ

Batı Çevre Yolu'nun yaklaşmakta olan genel seçimlere malzeme edilmesinin büyük bir yanlış olacağını aktaran Önen, "Hizmetin siyaseti olmaz. Bu konuda hassas olunması gerektiğin söyledik. Batı Çevre Yolu seçim malzemesi olamaz, çünkü bizim halkımız akıllıdır. Bir önceki dönemde iki CHP'li belediye başkanı anlaşamadığı için yol o şekilde kaldı. Şu an Hoca'nın yanlış bildiğini biz düzeltiyoruz. Hoca yanlış biliyor diye Konyaaltı Belediye Başkanı da buna çanak tuttu ve vatandaş mağdur oldu. Bu konuyu siyasete alet ederlerse ben şahsen üzülürüm ama bu millet bunu asla unutmaz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hoca'nın yanlışını biz düzeltiyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN