Sır gibi erteleme

Giriş Tarihi: 25.2.2015
Sır gibi erteleme

Yusuf Şimşek ile dün imzalanacağı açıklanan anlaşma son anda ertelendi. Başkan Gencer'in açıklaması sır perdesini aralayamadı

Hami Mandıralı'nın görevine son verilmesinin ardından, Karşıyaka ile bağlarını koparan Yusuf Şimşek ile anlaşan Antalyaspor yönetimi, dün sabah resmi imza töreninin saat 13.00'te yapılacağını duyurdu. Yaklaşık 15 dakika sonra ikinci bir duyuru yapılarak imza töreninin saat 14.30'da yapılacağı açıklandı. İmza törenini görüntülemek isteyen çok sayıda basın mensubu da o saatte kulüp binasına gitti.

'BİZİMLE BİR İLGİSİ YOK'
İmzanın atılmasını bekleyen gazetecilerin yanına gelen Başkan Gültekin Gencer, imza töreninin ileri bir tarihe ertelendiğini söyleyince soğuk rüzgarlar esti. Mikrofonlara açıklama yapmak istemeyen Gencer, "Antalyaspor'un selameti için bu imza törenini, yarın veya yarından sonraki güne erteliyoruz. Bizimle ilgisi olmayan bir durumdan dolayı oluşan bu aksaklık için herkesten özür dilerim" ifadelerine yer verdi. İmza törenine gelen çok sayıda basın mensubu da bu açıklamanın ardından kulüp binasını terk etti.

2 İDDİA DA HEMEN ÇÜRÜDÜ

Başkan Gültekin Gencer'in bu açıklamasını detaylandırmaması nedeniyle imzanın iptal edilmesinin nedeni Hami Mandıralı'nın sözleşmesinin feshedilemediği şeklinde yorumlandı. Ancak Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinde Mandıralı'nın sözleşme feshi 23 Şubat Pazartesi olarak belirtilince bu ihtimal ortadan kalktı. Yusuf Şimşek'in Karşıyaka ile bağlarını koparamadığı iddiası ise İzmir ekibinin Ayhan Akman ile sözleşme imzalaması ile çürüdü. Erteleme nedeni şimdilik bir sır perdesinin ardında kaldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sır gibi erteleme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN