ANTİAD'tan 3. yıl için dört dörtlük kutlama

Giriş Tarihi: 3.3.2015
ANTİAD'tan 3. yıl için dört dörtlük kutlama

Antalya iş dünyasının önemli isimlerinden oluşan Antalya İş Adamları Derneği'nin düzenlediği 3. Yıl Balosu etkinliğinde üyeler Erkan Güleryüz'ün sahne performansı ile gönüllerince eğlendi

Antalya İş Adamları Derneği (ANTİ- AD), Royal Wings Hotel'de gerçekleştirdiği muhteşem '3. Yıl Balosu' etkinliğinde üyeleriyle bir araya geldi. Dernek yönetiminin girişte konuklarını karşılaması ile başlayan gece, bir birinden şık misafirlerin ANTİAD panosu önünde fotoğraf çekimiyle devam etti. Çekimin ardından kokteyl alanına geçen üye ve misafirler, burada güncel konular üzerinde sohbet etme imkanı buldu.

3 YILIN ÖZETİ YAPILDI

ANTİAD Başkanı Murat Terlemez, derneğin kuruluşundan bu yana geçen üç yılını değerlendirdi. ANTİAD'ın, üyelerinin kaynaşması, ticari alışverişlerinin atması için çeşitli program ve projeler geliştirdiklerinin altını çizen Terlemez, derneğin Antalya kamuoyunu bilgilendirme ve sosyal sorumluluk alanında çeşitli etkinliklere imza attığını söyledi. Geceye aday adayı olan siyasetçiler de yoğun ilgi gösterdi.

KADINLAR ŞIKLIK YARIŞINDA

ANTİAD'ın üç yıllık etkinlik resimlerinden oluşan slaytın izlendiği gecede katılımcılara ve üyelere plaket verildi. 3. yıl pastasını kesen ANTİAD üyeleri, sanatçı Erkan Güleryüz'ün muhteşem sahne performansı ile doyasıya eğlendi. Gece boyunca pistte hünerlerini sergileyen iş adamları ve eşleri, etkinlik sonunda kaynaşma fotoğrafı verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ANTİAD'tan 3. yıl için dört dörtlük kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN