Akaydın borcu üstlenmedi

Giriş Tarihi: 4.3.2015
Akaydın borcu üstlenmedi

Mustafa Akaydın, CHP'nin 1 milyon liraya yakın borçla hiçbir ilgisi olmadığını belirtip, sorumluluğu partisinin üzerine yıktı

Yerel seçim kampanyası boyunca Antalya piyasasından aldıkları mal ve hizmetlerin karşılığını ödemediği iddia edilen CHP Antalya İl Yönetimi'ne tepkiler sürüyor. Alacaklılar 1 milyon liraya yaklaşan borç için muhatap bulamazken dönemin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Mustafa Akaydın, Twitter'dan yaptığı açıklama ile tüm sorumluluğu partisinin üzerine attı.

KİMSEYE BORCUM YOK

Alınan mal ve hizmetler kendi seçim kampanyasında da kullanılmış olmasına rağmen Akaydın, borçlarla ilgisi olmadığını, kimseye borcu bulunmadığını ifade etti. Akaydın, "Mensubu olmaktan onur duyduğum Cumhuriyet Halk partimin 30 Mart 2014 yerel seçim kampanyası, çok mütevazi bütçelerle gerçekleştirilmiştir. Seçim kampanyası ile ilgili tarafımdan taahhüt edilmiş ve ödenmemiş herhangi bir borç yoktur" dedi. Seçimin üstünden 1 yıl zaman geçmesine rağmen alacaklı olduğunu iddia eden bazı kişilerin bugünlerde piyasaya çıktıklarını gördüğünü vurgulayan Akaydın, "Tüm seçim kampanyalarının, etik normlar içerisinde ve karalama kampanyalarına dönüşmeden geçmesini diler, partimin tüm milletvekili aday adaylarına başarılar temenni ederim" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akaydın borcu üstlenmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN