Balıkçı Barınağı'na Büyükşehir desteği

Giriş Tarihi: 6.3.2015
Balıkçı Barınağı'na Büyükşehir desteği

Antalya Balıkçı Barınağı'nın yaşam alanına Büyükşehir Belediyesi'nce parke taş döşeme çalışması başlatıldı

Antalya Balıkçı Barınağı'nda yer alan yaşam alanına Büyükşehir Belediyesi'nce parke taşı döşenmeye başlandı. Büyükşehir Yeşil Antalya ve Yeni Liman Balıkçılar Kooperatifleri'ne 12'şer metrekarelik idari bina olarak kullanılmak üzere 2 konteynır da tahsis etti.

TÜREL'E TEŞEKKÜR

Yeşil Antalya Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Salih Atılgan ile Yeni Liman Balıkçılar Kooperatifi Başkanı Cengiz Balta, Menderes Türel'e Antalyalı balıkçılar adına teşekkür etti.

PARKE DÖŞENİYOR

Zemin kumla kaplandıktan sonra başlatılan parke taşı döşeme işlemi en çok Antalyalı balıkçıları memnun etti. Kısıtlı olanaklar nedeniyle bu alanı bir türlü yaptıramadıklarını belirten kooperatif başkanları Atılgan ve Balta, "Menderes Başkan, hızır gibi yetişti. Barınağın en büyük eksiği ortadan kalkıyor" diye konuştu.

İDARİ BİNA TAHSİS EDİLDİ
Büyükşehir Belediyesi 300 üyesi olan Yeşil Antalya Balıkçılar Kooperatifi ile 200 üyesi olan Yeni Liman Balıkçılar Kooperatifi'ne idari bina olarak kullanılmak üzere 12 metrekarelik 2'şer adet konteynır tahsis etti. Kooperatif başkanları Atılgan ve Balta, Başkan Türel'e balıkçılar adına teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balıkçı Barınağı'na Büyükşehir desteği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN