Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tıp dünyasının 14 Mart balosu

14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Antalya tıp camiası bu akşam Harrington Park Otel'de düzenlenecek Tıp Bayramı Balosu'nda buluşacak

Giriş Tarihi: 14.3.2015
Tıp dünyasının 14 Mart balosu
14 Mart Tıp Bayramı Antalya'da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Antalya tıp camiası bu akşam Harrington Park Otel'de düzenlenecek Tıp Bayramı Balosu'nda buluşacak. Öte yandan Antalya, Tıp Bayramı nedeniyle bir hafta boyunca çok çeşitli etkinliklere sahne oldu. Bu kapsamda Antalya Müzesi'nde açılan Ebru Sergisi yarına kadar gezilebilir. Aynı yerde yarın düzenlenecek ve Dr. Özen Burcu Yüceşen tarafından verilecek Ebru Uygulaması Eğitimi 10.00- 16.00 saatleri arasında yapılacak. Tıp Bayramı nedeniyle Muratpaşa Belediyesi Oyak Spor Tesisleri'nde düzenlenen Geleneksel Tenis Turnuvası da bugün sonuçlanacak.

ÖNCE İNSAN
Antalya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Necat Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada, mesleğin her alanında yıllarca insan sağlığı için hizmet veren, insanların yaşam kalitesini yükselten ve 'önce insan' diyerek halka daha sağlıklı bir hayat sağlamak için tüm zorlukları sırtlayan, 7 gün 24 saat canla başla çalışan, fedakar, cefakar ve özverili sağlık çalışanlarının göstermiş olduğu çabaların her türlü takdirin üzerinde olduğunu belirterek tüm sağlık camiasının bayramını kutladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tıp dünyasının 14 Mart balosu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN