Mahkemeye ölüm tehdidi

Çöpte bulduğunu iddia ettiği bonzai nedeniyle 14 yıl hapis cezası alan Serkan Canbekli, mahkeme heyetine "Çıktığımda sizi öldüreceğim" dedi

Giriş Tarihi: 17.3.2015
Mahkemeye ölüm tehdidi
Antalya'da geçen yıl Erkan, Yunus ve Serkan Canbekli kardeşlerin bulunduğu 07 FYM 53 plakalı kiralık araçta, bir çanta dolusu uyuşturucu bonzai maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili 3 kardeş gözaltına alındı. Antalya Birinci Ağır Ceza Mahkemesi'nde uyuşturucu madde ticareti yapmak ve sağlamak suçundan haklarında kamu davası açılıp tutuklanan 3 kardeşin yargılandığı dava, karara bağlandı.

İKİ KARDEŞ SERBEST
Karar duruşmasında Erkan ve Yunus Canbekli kardeşler, araçtaki uyuşturucudan haberleri olmadığını iddia edip beraatlarını talep etti. Serkan Canbekli ise uyuşturucu dolu çantayı çöpte bulduğunu öne sürdü. Yunus ve Erkan Canbekli'nin beraatına karar veren mahkeme heyeti, Serkan Canbekli'nin uyuşturucu maddeleri bulduğuna dair açıklamalarının, hayatın olağan akışına uygun düşmediğine kanaat getirdi.

CİNAYETLE GELECEĞİM

Mahkeme, Serkan Canbekli'yi 14 yıl hapis ve 4 bin TL adli para cezasına mahkum etti. Kararı duyunca şoke olan Serkan Canbekli, "Çıktığımda ya sizi öldüreceğim ya cinayet işleyeceğim. Çıktıktan sonra çıkıp cinayetle karşınıza geleceğim" diye bağırdı. Canbekli, jandarma tarafından cezaevine götürüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahkemeye ölüm tehdidi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN