Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sabah Akdeniz yazınca onarıldı

SABAH Akdeniz'in AÜ Hastanesi'ne geçişi sağlayan üst geçit asansörünün çalışmadığını gündeme getirmesinin ardından arıza giderildi.

Giriş Tarihi: 1.4.2015
Sabah Akdeniz yazınca onarıldı
Antalya'da Dumlupınar Bulvarı'nda Akdeniz Üniversitesi Hastanesi girişindeki üst geçit asansörü SABAH Akdeniz sayesinde çalışmaya başladı. 'Hastalara bozuk asansör eziyeti' başlığı ile yayınlanan haberin hemen ardından harekete geçen yetkililer, bozuk asansörün arızasını gidererek çalışmasını sağladı. Her gün binlerce hasta, yaşlı ve engellinin kullandığı asansörün bilinçsiz kullanım nedeniyle bozulduğu bildirildi.

SABAH AKDENİZ'E TEŞEKKÜR

Arızalı asansörün Pazartesi sabahtan itibaren hizmete girmesi ile günlerdir çile çeken hasta, engelli ve yaşlılar derin bir oh çekti. Vatandaşlar, çektikleri sıkıntıyı gündeme getiren SABAH Akdeniz'e teşekkür etti. Yetkililer, söz konusu asansörlerin bakımının aksatmadan yapıldığını ancak bilinçsiz kullanım sonucu arızalandığını bildirdi. Yetkililer, "Yapılan tüm uyarılara rağmen asansör bisiklet veya motosiklet taşınması sonucu bozuluyor. Biz arızayı öğrendiğimiz anda anında müdahale ediyoruz. Vatandaşlarımızın bu asansörü kullanırken biraz daha dikkatli olması gerekli. Bisiklet ve motosiklet ile bu asansörleri kullananları gören herkes müdahale edip uyarmalı" diye konuştu. Erdoğan ÖZTÜRK / ANTALYA
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sabah Akdeniz yazınca onarıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN