Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Birlik mesajı verdiler

Giriş Tarihi: 14.4.2015
Birlik mesajı verdiler

AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve kurmayları aday adayları ile buluştu. Birlik mesajı veren aday adayları, 'Partimizin emrindeyiz' dedi

AK Parti Antalya Milletvekili aday adayları, Antalya İl Başkanı Rıza Sümer ve kurmaylarıyla buluştu. Aday adayları buluşmada, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Antalya için açıklanan 14 kişilik aday listesinde yer bulamayan AK Partili aday adayları, "Biz bu yola çıkarken makam-mevki sevdasıyla çıkmadık. Biz bu dava için bedel ödemeye, çile çekmeye talip olduk. Bugün her zamankinden daha çok çalışacağımızı söylüyoruz" diye konuştu.

BÜYÜK ÇOĞUNLUĞU KATILDI

AK Partili aday adaylarının büyük çoğunluğunun katıldığı toplantıda duygusal anlar yaşandı. Yeni Türkiye davası için canını bile ortaya koyabileceklerini ifade aday adaylarından birisinin, "Elime süpürge alıp SKM'nin önünü temizlerim. Misafirlere çay servisi yaparım. Partim bana ne görev verirse yerine getirmeye hazırım" demesi, herkesi duygulandırdı. Listeler açıklandıktan hemen sonra bazı kesimlerin AK Parti'ye yüklendiğini belirten İl Başkanı Rıza Sümer, "Biz Türkiye'nin en güçlü partisiyiz. Türkiye'nin partisiyiz. Sinek vızıltılarıyla yıkılacak kadar temeli çürük bir parti değiliz. 116 tane aday adayının olması da bunun en açık göstergesidir. Sizler bizim gücümüz ve gururumuzsunuz. Biz yönetim olarak asla sizi liste dışı görmedik. Hepimiz aynı listedeyiz. Hepimiz Antalya için, Türkiye için mücadele veriyoruz. Bugün burada bulunmamız, dosta düşmana verilen birlik mesajıdır" dedi.

MÜNFERİT AÇIKLAMALAR

Yaşanan bazı münferit kişisel olaylarının tüm aday adaylarına ve AK Parti'ye mal edilemeyeceğini ifade eden aday adayları; "Bu davaya inanan ve bu davanın neferi olduğunu iddia eden hiç kimsenin partimize ihanet içerisinde olduğuna inanmıyoruz. Her insan duygusal çöküntü yaşayabilir. Ama bu davanın neferleri partisine olan inancını yitirmezler. Biriki duygusal mesajdan yola çıkarak partimizi yıpratmaya çalışanlar, boşuna çabalamasınlar. Biz iki kat daha fazla çalışacağız. Bunun için buradayız ve bunu deklare ediyoruz. Biz partimizin emrindeyiz" diye konuştular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Birlik mesajı verdiler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN