Her şey Antalya için

Giriş Tarihi: 14.4.2015
Her şey Antalya için

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel ve kurmayları ATSO Meslek Komitesi üyeleriyle çalışma toplantısında bir araya geldi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile çalışma toplantısı yaptı. Toplantıya ATSO Başkanı Davut Çetin, Antalya Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Ali Çandır, Alanya, Manavgat ve Kumluca'nın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, ATSO Meslek Komitesi üyeleri ve Büyükşehir Belediyesi'nin bürokratları katıldı.

PROJELER HAYATA GEÇİYOR

Antalya'da artık hızlı tren, yeni raylı sistem güzergahları ve çevre yolu projelerinin konuşulduğunu belirten Başkan Menderes Türel, "Alanya otobanının ihalesini yapma noktasına geldik. Tekirova'dan sonra Kumluca'ya kadar duble yol olacak. Eskiden bunları konuşuyorduk ama yaprak kıpırdamıyordu. Ulaştırma Bakanımızın Antalya'nın milletvekili adayı olması Antalya'yı bu projelere çok daha yaklaştırdı" dedi.

ÇALIŞAN BELEDİYE
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin artık çalışan bir belediye olduğunu söyleyen Türel, "Son beş seneye bakınca eğlenen bir belediye, çalışan bir Antalya vardı. Şimdi çalışan bir belediye, eğlenen bir Antalya ortaya çıkacak. Antalya'nın kültür şehri olması için çalışıyoruz. Kent Müzesi Projesi'ni Kent Konseyi ile birlikte yapıyoruz. Bilim Merkezi Projesi üzerinde çalışıyoruz. Doğu Garajı Projesi'nin sözleşmesini bu hafta imzalayacağız" diye konuştu. Antalya'da yapılacak projelerde el ele vermek için bu toplantıları yaptıklarını söyleyen Menderes Türel, "Meseleleri birlikte çözmek için bir aradayız. Bu toplantılar ile bir sinerji oluşturuyoruz. Biz her şeyi biliyoruz demiyoruz. Sizlerden bir şeyler öğrenmek için geldik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Her şey Antalya için
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN