Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya'nın reçelcisi

1990 yılında bir aile şirketi olarak faaliyete geçen ANSU Gıda, uzman kadrosu ve modern tesisleriyle büyümeye devam ediyor

Giriş Tarihi: 22.4.2015
Antalya'nın reçelcisi
1990 yılında aile şirketi olarak faaliyete geçen ANSU Gıda, toptan gıdada tedarik-ikmaldepoculuk ve distribütörlük faaliyetlerinin yanına 1995 yılından itibaren üreticilik kimliğini de ekledi. Reçel, meyve şurubu, yemek ve salata sosları, meyve aromalı içecek tozları imalatı alanında faaliyet gösteren ANSU Gıda ürünlerini Antalya Reçelleri, Anfresh ve Anlara markaları ile satışa sunuyor.

EN İYİ İNOVATİF ÜRÜN

Son derece modern olarak oluşturulan tesislerinde her biri kendi alanında uzman 25 kişilik personel ve idari kadroyla hizmet veren ANSU Gıda 22. Anfaş Uluslararası Foodproduckt Gıda İhtisas Fuarı 2. Gıda Teknolojileri ve İnovasyon Sergisi'nde 'Bademli Zeytin' ürünü ile 'En İyi İnovatif Ürün' ödülüne layık görüldü. Firma; Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Denizli ve Konya'daki bayiliklerinin yanı sıra İstanbul'da da bölge müdürlüğünü kurdu. Firma ayrıca ürünlerini Almanya, Amerika, İngiltere, Kıbrıs ve Yunanistan'a ihraç ediyor ve ulusal markalarla rekabet gücünü ileriye dönük yatırımları sonucunda gün geçtikçe arttırıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya'nın reçelcisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN